NATURALNE SKŁADNIKI

Kwatera Mydła korzysta z obfitości i dobrodziejstw natury, bazujemy na ekstraktach i wyciągach ziołowych, olejach roślinnych oraz masłach z roślinnych pestek.
W produktach, które oferujemy znajdziesz od 98% do 100% składników naturalnych. Zapytasz: a co z pozostałym 2%? Otóż, nasze kosmetyki są dla każdego, te 1% do 2% są to aromaty (przeważnie hipoalergiczne), które niekiedy wykorzystujemy w produkcji. Po przeprowadzeniu badań, zwróciliśmy uwagę , że nie każdemu odpowiadają kompozycje zapachowe olejków eterycznych, stąd pomysł na skorzystanie z kosmetycznych, bezpiecznych aromatów.
Chcemy abyście wiedzieli, że wszystkie kosmetyki powstały z potrzeby naszej, naszych rodzin, znajomych, przyjaciół, dlatego oferujemy Wam wyłącznie tylko to , czego sami używamy. Jest to gwarancja najwyższej jakości roślinnych produktów, które stanowią alternatywę dla ogólnie dostępnych kosmetyków „napakowanych” szkodliwymi dla naszego zdrowia substancjami.
Każdy kosmetyk Kwatery Mydła:

  • został stworzony z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, na zasadach zgodnych z GMP (Dobre Praktyki Produkcji).
  • został poddany niezbędnym badaniom oraz ocenie bezpieczeństwa, przeprowadzonej przez niezależnego safety assesora, która potwierdza zgodność receptury z obowiązującym prawem w zakresie wytwarzania kosmetyków.
  • jest zarejestrowany w CPNP czyli w europejskiej bazie danych o kosmetykach.