kwateramydla.pl

NATURALNE ŚWIECZKI SOJOWE


Naturalne, zdrowe, wypełniają przestrzeń relaksującym i odprężającym zapachem i wprawiają w dobry nastrój. Świece z wosku sojowego z Kwatery Mydła to wyjątkowe, ręcznie tworzone produkty, które zostały stworzone z miłością i pasją.

W naszym sklepie internetowym można znaleźć naturalne świece sojowe o aromatach, którym nikt się nie oprze. Szeroka gama produktów obejmuje zapachy orzeźwiające - z cytryną i bergamotką, jak również wyciszające - z kawą czy wanilią. Zobacz, jakie świece sojowe zapachowe mamy w asortymencie i zamów, by poczuć, jak pachnie relaks.

Czym są naturalne świece sojowe z Kwatery Mydła?

Podczas gdy tradycyjne, powszechnie dostępne świece parafinowe, niekoniecznie są zdrowe dla naszego organizmu, świece sojowe stanowią naturalną i bezpieczną alternatywę. Produkty z Kwatery Mydła są wykonane z czystego wosku sojowego oraz bawełnianego knota, a całość zamknięta jest w szklanym słoiczku. Łączymy rzemieślniczą pracę, pasję z najlepszymi jakościowo surowcami, by uzyskać świece sojowe, które zachwycają zapachem, długim czasem palenia oraz przystępną ceną.

Świece z wosku sojowego - nasze produkty

Każda świeca z wosku sojowego dostępna w Kwaterze Mydła jest dobra dla Ciebie, a także dla środowiska. Została wyprodukowana z soi niezawierającej GMO, a palenie wosku nie powoduje emisji substancji toksycznych dla zdrowia i natury.

Szeroka gama produktów sprawia, że niezależnie od nastroju i upodobań, można u nas znaleźć kompozycje zapachowe, które z miejsca skradną serce. Linia świec sojowych obejmuje następujące artykuły:

 • Zapachowa świeca sojowa Korzenna Pomarańcza,
 • Zapachowa świeca sojowa Świetlisty Poranek,
 • Zapachowa świeca sojowa Szmaragdowe Królestwo,
 • Zapachowa świeca sojowa Kawa z Czekoladą,
 • Zapachowa świeca sojowa Głębia Oceanu.

Świeczki dostępne są słoiczkach o pojemności 120 i 180 ml.

Ręcznie robione świece sojowe - jak je palić?

Świeczka sojowa to bezpieczny i naturalny produkt, który może być używany również w obecności dzieci, domowych zwierzaków czy osób z alergiami. Jednakże, by w pełni cieszyć się jej walorami, należy pamiętać o tym, by:

 • każdorazowo przyciąć knot na długość 0,5 cm, co zapewni równomierne wypalanie wosku oraz zapobiegnie kopceniu,
 • palić świecę około 2-3 godzin, lecz nie dłużej niż 4 godziny za jednym razem,
 • umieścić świeczkę na powierzchni, która się nie nagrzewa, ewentualnie na szklanej podstawce.

Dlaczego warto wybrać naturalne świece sojowe z Kwatery Mydła?

Świece sojowe zyskały na popularności i wypierają szkodliwe świeczki parafinowe. Szeroka dostępność świec z wosku sojowego sprawia, że trzeba uważnie przyjrzeć się ich jakości przed zakupem. Oto atuty, którymi wyróżniają się nasze świece:

 • produkowane z naturalnego wosku sojowego,
 • tworzone ręcznie w manufakturze,
 • są w pełni wegańskie, a żaden komponent nie był testowany na czworonogach,
 • opakowane w przyjazne środowisku szkło.

Nie można nie wspomnieć również o tym, że nasze świeczki po prostu BAJECZNIE pachną.

Gdzie kupić zapachowe świeczki sojowe? Kwatera Mydła

Dostępne w Kwaterze świece sojowe to najwyżej jakości produkt, który wprawi Cię w dobry nastrój. Niezależnie od tego, czy szukasz wyciszenia, czy potrzebujesz odświeżenia umysłu, odpowiedni aromat zapewni Ci to, czego potrzebujesz.

Nasze świece sojowe to doskonały pomysł na prezent na wszelkie okazje. W szczególności polecamy gotowe zestawy prezentowe zawierające świeczki oraz kosmetyki z naszej manufaktury. Zamawiaj wygodnie online w dostawą kurierską lub do paczkomatu.